כשאתה נכנס לתוך חברת השכרת רכב, או סוכנות השכרה, סוכן המכירות הולך לשאול אותך אם אתה רוצה לרכוש ביטוח רכב עבור הרכב המושכר. אם תגיד שלא, הם ישאלו אותך באופן ספציפי איזה כיסויים אתה דוחה. ההחלטות שאתה מקבל במהלך הרעים הבודדים האלה, יכולים להיות בעלות השפעה דרמטית על הסיטואציה הפיננסית שלך. להחליט אם אתה צריך או לא צריך לרכוש ביטוח רכב שמוצע על ידי סוכנות השכרת הרכב לפני שתגיע יכולה לחסוך לך בזבוז או הוצאה מיותרת.

אחת מהשאלות שסוכני ביטוח נשאלים כל הזמן, הם אם צריך או לא צריך לרכוש את ביטוח הרכב שמוצע על ידי סוכנות ההשכרה. התשובה לשאלה הזו היא: אולי. ייתכן ותוכל לספק כיסוי עבור הרכב מתוך פוליסות ביטוח אחרות שאתה עושה.או אולי תזדקק לרכוש הגנה נוספת, אני אתן לך מידע שיעזור לך לקבל את ההחלטה הזו.

כשאתה שוכר רכב יש מספר דרכים להבטיח את הכיסוי בשבילו ללא רכישת כיסוי נוסף למכונית המושכרת.

תוכל להעביר את פוליסת ביטוח הרכב הקיימת – אם אתה הולך לבצע קניית רכב ויש לך פוליסה קיימת לביטוח הרכב שלך, אתה צריך לקחת את מספר הפוליסה איתך כשאתה הולך לשכור מכונית. השכרת המכונית מחברת ההשכרות יכולה לדרוש זאת, וזה יכול לחסוך לך הרבה כסף וכאב ראש אם תעצר על ידי המשטרה ברכב המושכר שלך. הכיסוי על הפוליסה שלך יכול לעבור באופן אוטומטי למכונית אחרת, תלוי בתנאים שכתובים שם ואותם יש לבדוק.

נזק למכונית המשכורת שלך יהיה מכוסה על ידי מחלקת נזקים של הביטוח רכב האישי שלך. אם אתה שוכר מכונית ויש לך ביטוח מקיף. חלק מהמבוטחים מעדיפים לעשות עם זאת ביטוח צד ג’ בלבד, שייתן כיסוי רק לנזקים לרכבים אחרים, ההחלטה הזו טומנת בחובה סיכון, מכיוון שעדיין ייתכן נזק למכונית שלך שלא ישולם.

השוואה בין סוכנויות ביטוח רכב

אם אתה מעוניין בהשוואה בין סוכנויות ביטוח רכב שונות, על מנת לקבל את הביטוח הטוב ביותר למכונית המושכרת שלך, השאר פרטים באתר, בדף ~~LINK HERE~~ השוואת ביטוח רכב, ונציגים יחזרו אליך עם הצעות משתלמות לביטוח רכב עבור מכונית מושכרת.

למידע נוסף על השוואת מחירים לביטוח רכב לחץ פה , השאר פרטים ונציגים יחזרו אליך עם פרטים נוספים.