אם בעבר רכב חדש היה רק בגדר חלום עבור אנשים רבים, כיום מדוברבאפשרות הרבה יותר נגישה, במיוחד בשל תנאי מימון ורכישה נוחים במיוחד. תנאים אלומשתפרים לקראת סוף השנה, ויוצרים את ההזדמנות המושלמת להתחדש ברכב חדש לקראת השנההאזרחית החדשה.

כיום רכישת מכונית חדשה זו אפשרות ברת השגה: ניילונים על הריפודים, טכנולוגיות מתקדמות, בטיחות מקסימלית, נוחות מרבית וביצועים משופרים הם לא רק מנת חלקם של בעלי ההון והממון. כאשר יבואניות הרכב מציעות אפשרויות מימון נוחות ואטרקטיביות, רכישת רכב משומש וזול הופכת ללא משתלמת: מה גם שאל לנו לשכוח את התחזוקה השוטפת הנדרשת מרכבים שנמצאים שנים על הכביש. עם זאת, אין זה אומר שלא כדאי לחפש אחר הזמן הטוב ביותר לקנות רכב חדש. גם אם יש לכם כמה שקלים בכיס, תמיד כדאי ורצוי לחפש אחר דיל מאוד אטרקטיבי ולברר מתי ההזדמנות הטובה ביותר לקנות רכבים חדשים.

חפשו את ההזדמנות שלכם סביב סוף השנה האזרחית

על פי נתוני מכירת רכבים, רוב האנשים מעדיפים למכור ולקנות רכבים סביב סוף השנה האזרחית הקיימת ותחילתה של השנה החדשה. יש לכך סיבות רבות וטובות כמו למשל יציאתם של דגמים חדשים ומשופרים אל השוק וכיתוב הרכב בשנה חדשה יותר ברישיון, מה שמגדיל את ערכו ואת ערכה של המכירה. לכן, אם ברצונכם לקבל את הטופ שבטופ וליהנות מדגם חדש ומשופר של הרכב אותו אתם מעדיפים לקנות, מומלץ לחכות עד לסוף השנה האזרחית.

אפשרויות מימון אטרקטיביות להפליא

מלבד ערך הרכב והאפשרות לרכוש דגמים חדישים, סוף השנה האזרחית זהו זמן טוב לקניות באופן כללי, קלו וחומר לקניית רכבים. תקופה זו בשנה ידועה כתקופת מבצעים וחברות רכב ויבואנים יוצאים בימי מכירות ובהם תנאי מימון מאוד אטרקטיביים. למשל, אם רכב דאצ’יה מאוד הרשים אתכם, סוף השנה האזרחית יהיה זמן לבדוק אילו אופציות אטרקטיביות של מימון לרכב דאצ’יה קיימות. ישנם יבואנים רבים אשר מעוניינים להגדיל את היקף המכירות של דגמים מובחרים מסיבות שונות ומגוונות החל בהקטנת המלאי ועד עמידה בהתחייבות וביעדים שהציבו היצרנים ובעלי המניות. לכן הם מציעים תנאי מימון מאוד אטרקטיביים.

אתם נהנים מכל היתרונות

אלו מכם אשר בוחרים להתחדש ברכב חדש לקראת השנה האזרחית ייהנו לא רק מאופציות מימון משתלמות יותר, אלא גם מיתרונות נוספים הנלווים אל הרכישה. נחזור רגע לדוגמה של רכב דאצ’יה: לצד אופציות אטרקטיביות של מימון לרכב דאציה במסגרת ימי המכירות, תוכלו אולי למצוא הצעות מפתות כמו למשל חבילות אבזור מיוחדות, תנאי אחריות נוחים ותכניות תשלומים נוחות במיוחד. כתוצאה מכך רכישת רכב חדש הופכת להיות אפשרות מאוד אטרקטיבית ביחס לחלופות ואתם נהנים מבטיחות משופרת, מצריכה נמוכה יותר של דלק, ומאבזור ברמה גבוהה שיהפוך את השימוש ברכב לנוח ואופטימלי במידה רבה.