דף ראשי

 

   רכבים חשמליים – קלנועיות

   המטרה של אתר זה הוא להציג בפני הגולשים מה המשמעות של רכבים חשמליים ובמיוחד – מה היא קלנועית למי מיועדת ולמה , איפה רוכשים , תנאי תעבורה , מה הן היתרונות ומה החסרונות בשימוש בה, ורכבים חשמליים בכלל ,אשר נציג מידע על “הסגווי” ובטח לא לשכוח חברת התשתיות “ביטר פלייס” .  

   סביבס ירוקה

מה המניע הכי חשוב לחשיבה על יצירת כלי רכב חשמליים בעולם ומה מטרתם ?
“הגזים” של התחממות כדור הארץ , במיוחד “הפחמן הדו חמצני” בצורתו ובכמותו , אשר משוחרר לאטמוספירה בכל שנה , הוא אחד הכוחות העיקריים והמניעים מאחורי התחממות כדור הארץ ” , וזה בהתאם לדיווח של “הצוות ” שאחראי לשינויי האקלים ושמירת האטמוספירה אשר מדווח על התחממות כדור הארץ מלפני יותר מ 10 שנים.
מאז אפריל 2009 השתנתה הרפורמה של ההון בעולם באשר לחברות הרכבים , אשר הוקצה רוב ההון שלהן לצורך קידום רכבים שיש בהם פליטת גז “הפחמן הדו חמצני ” נמוכה.
הקלנועית, המוכרת לנו היום היא צורה נוספת של כיסא הגלגלים, ומיועדת לסייע בעיקר לאנשים המתקשים בהליכה. תודות ליתרונותיה הרבים, הפכה הקלנועית לכלי תחבורה לכל דבר , ואינה מוגבלת בלבד לבעלי מוגבלות בהליכה למרחקים קצרים .

רכבים אחרים

בטח כולם מכירים את “הסגווי” וכולם שואלים האם הוא קלנועית או מה ? הוא במובן מסויים כן נחשב כקלנועית אך הוא רכב חשמלי שלא מיועד דווקא לבעלי מוגבלות אלא מפורסם בקרב צעירים יותר .ה -“Segway” אשר נקרא גם “רכינוע” מפני שמאזן את עצמו באופן רציף באמצעות מחשבים ומנועים בבסיס שמסתמכים על תנועת הגוף לקדימה או לאחורה .

חברות טעינה תמיכה ותפעול

נשאלת השאלה הכי חשובה איך רכבים אלו ממונעים חשמלית , איך ומאיפה מטעינים את הסוללות שלהם ?

בטח יהיו הרבה חברות בעתיד שיתמחו בעניין הזה ובסוג זה של שירותים , אבל כיום החברה המוכרת בעולם היא חברת “הביטר פלייס” -חברה שמטרתה הקמת תשתיות טעינה , ותחנות לתמיכה ותפעול לכלי רכב חשמליים.

יש עוד הרבה נושאים שיעלו לאתר אשר קשורים לנושא המרכזי – מה שעליכם לעשות זה לעקוב אחרי החידושים והשינויים שמתרחשים באתרנו על מנת שנספק לכם מלוא האינפורמציה , ובמידה יש איזו שהיא שאלה או הצעה אנא לפנות לדף יצירת קשר ונשמח לענות ולהגיב .